Currently I am in polish mountains to take some rest and. We just hang out, eat good food and snowboard during the days but it’s still a lot of fun to do something different than usual. There’s  also A LOT of snow – I don’t remember when was the last time I saw so much snow, seriously.
Obecnie jestem w polskich górach i próbuję oderwać się od codziennej rutyny. Niby nic wielkiego, bo po prostu chodzimy mieście, jemy dobre regionalne jedzenie i właściwie przez większość dnia jesteśmy na stoku, to zawsze jest to coś nowego i odprężającego. No i jest MNÓSTWO śniegu – poważnie nie pamiętam kiedy ostatnio raz widziałam aż takie zaspy!
Oprócz tego chciałabym poinformować Was o pewnym konkursie – informacja pod zdjęciami.KONKURS
Z okazji zbliżających się Walentynek serwis CupoNation zorganizował dla swoich użytkowników konkurs, w którym można zdobyć bony o wartości 100zł lub 300zł do zrealizowania w sklepie internetowym Douglas. Co trzeba zrobić by wygrać? 

Aby mieć szanse na 100zł wystarczy, że za pośrednictwem aplikacji na facebooku złożycie życzenia swoim znajomym i odpowiecie na proste pytanie dotyczące oferty Douglas. Jeżeli chodzi o nagrodę 300zł – warunkiem jest podanie numeru już zrealizowanego zamówienia w sklepie online.