Magic Push Up to wyjątkowy biustonosz podkreślający największy atrybut każdej kobiety – biust. Wykonany z niezwykle miękkiej i delikatnej microfibry, ale sekretem Magic Push Up są miseczki. Ich konstrukcja została stworzona w oparciu o formowane na gorąco trzy poduszeczki idealnie dopasowujące się do anatomii piersi.
Teraz macie możliwość wygrania jednego biustonosza dla siebie! Co musicie zrobić?
Zostawić komentarz kończący zdanie “Mój sposób na podkreślenie moich atutów to…” wraz z adresem email, rozmiarem biustonosza i wybranym kolorem (czerwony, ecru fioletowy).

Konkurs trwa od 02.12 do 9.12
Powodzenia!

Zapraszam również na mój fanpage na facebooku


Zwyciężczynią została Bożena, gratulacje!
Mój sposób na podkreślenie moich atutów to niebanalność. Lubię się wyróżniać. Szarą myszką potrafi być każdy, a tu chodzi o odwagę. Odwaga to pierwszy krok w doskonaleniu siebie, w podkreślaniu swojej osobowości, swoich zalet. Rutyna jest nużąca. Prawda jest taka, że to przebojowe kobiety podbijają świat. Każda z nas ma w sobie jakiś intrygujący element, każda z nas ma w sobie to ”coś” lecz często nie potrafimy wyrazić siebie.
Jest zimowy poranek, mozolnie wstaję z postawionego w kącie łóżka, poranna kawa i entuzjazm powoli staje się widoczny. Nadszedł czas na chwilę dla mojej urody. Co robię? Zakładam nietuzinkową bieliznę, która doda mi pewności siebie, włosy…spinam w paradoksalnie bezładny kok, usta…hmm usta maluję czerwoną połyskującą szminka, oczy…ach uwielbiam je podkreślać, mocno, żeby były widoczne z daleka. Dziś założę obcisłe czerwone spodnie, do tego futerko w panterkę. Z minuty na minutę jest co raz lepiej. Jeszcze tylko niebotycznie wysokie szpilki, ukochane perfumy i wyruszam. – Gdzie? Jak to gdzie, na czerwony dywan, a tym dywanem jest zatłoczona ulica Świdnicka. No tak, nie ma się z czego śmiać. Idę… w blasku waszych spojrzeń, dlaczego milczycie?
Ja właśnie tak podkreślam swoją kobiecość, nie daję się zaszufladkować, nie chcę być kolejną jednostką w bezideowym tłumie. Wszystkie potrafimy być księżniczkami, pamiętacie te marzenia z dzieciństwa o cudownej garderobie, wspaniałym zamku i księciu na białym rumaku? Marzenia mogą stać się rzeczywistością trzeba tylko bardzo tego pragnąć. Uśmiech, wiara w siebie, odwaga to to zalety współczesnych dam. Podkreślanie swoich atutów to intrygowanie , również ludzi, ale przede wszystkim siebie. Mówcie sobie co chcecie, plotkujcie, plotkujcie znudzone istoty. Nie jestem klasyczną pięknością mój wzrost nie przekracza 175, nie jestem szczupła jak modelki na wybiegu, ale jestem pewna siebie…a pewność siebie zawsze odnosi zwycięstwo w dzisiejszym świecie :).