Doczekałam się pierwszych zdjęć z niesprzyjającymi opadami śniegu – widać je zresztą bardzo wyraźnie. Obecnie tak niska temperatura mnie przeraża, wiem jednak, że przyzwyczaję się do niej i podczas wyjazdu w góry ponownie pokocham zimę. Z powodu ogromu traconego czasu, na pewno nie posmakowałam jeszcze pierwszych, naprawdę chłodnych dni. W większości przypadków przesiaduję nad książkami i tylko wyglądam przez okno – gdyby chociaż było to piętnaście stopni.
Kolekcji Lanvin dla H&M się przyjrzałam, niestety nic mnie nie zachwyciło – przynajmniej z tych rzeczy, które mogłam zobaczyć na żywo dzień po premierze. Żałuję tylko, że nie udało mi się kupić jednej z koszulek, bo były naprawdę urocze!
Obecnie mam czas na przeglądanie style.com, na TI w szkole 🙂
Finally, I had to take these pictures when the snow was falling – it was really disturbing. Pressently these low temperatures frighten me, but I know I will get used to it and I can’t wait to snowboarding! I actually (unfortunately) don’t have much time – there is a lot of things to do in school, so the only time I can check new collections are my IT lessons – style.com is my main source. I saw Lanvin collection for H&M the day after premiere – there was completely nothing to buy for me. I guess all these cute tshirts were sold as the first item.

The Pass – Vultures